NOWOŚĆ !!!!

 

 

 

BARIERY ARCHITEKTONICZNE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

 

Access4WheelchairsObserver4x4Powerchairs2

 

 

observer maximus

 

 

 

  Urządzenie Wszędołaz OBSERVER

Wózek inwalidzki elektryczny z możliwością pokonywania pochyłośći i schodów.

 Niezależność dla osób niepełnosprawnych

DOFINANSOWANIE PCPR 80-95%

 

Urządzenie  z napędem na cztery koła, zapewniającym unikalną manewrowość oraz zdolność pokonywania przeszkód. Żyroskop umożliwia płynną zmianę kąta nachylenia siedziska względem podłoża (strome podjazdy, schody, rowy). W ten sposób użytkownik zachowuje równowagę i poczucie bezpieczeństwa, co daje mu absolutną niezależność w wyborze trasy. Dopiero teraz możecie w pełni cieszyć się światem!

 bush wheelchair 6 copy uploaded 1 uploaded 1

 

Odnośnik do filmu

 https://www.bing.com/videos/search?q=observer+maximus&&view=detail&mid=7B56A43CDC50B4D909767B56A43CDC50B4D90976&FORM=VRDGAR

 

 

 

obs 20

 

Zawansowana jednostka sterująca

 

Beach Electric Wheelchair

 

SPECJANLE KOŁA NA PLAŻĘ I W CIĘŻKI TEREN

 

 

 

Funkcje

 

1. Żyroskop. to pierwszy wózek inwalidzki z napędem na cztery koła, zapewniający automatyczną zmianę położenia środka ciężkości w zależności od nachylenia podłoża.

Zjeżdżając z pochyłości czy po schodach użytkownik zawsze siedzi w takim samym położeniu jak na poziomej powierzchni, co ogromnie zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nad płynną zmianą kąta siedziska względem podwozia czuwa unikalny, chroniony patentem agregat żyroskopowy.

 

 

2. Zdolność pokonywania schodów. Wszędołaz zapewnia możliwość samodzielnego wjazdu i zjazdu po schodach. Bez pomocy z zewnątrz jest w stanie pokonać schody o nachyleniu 25º i wysokości stopni do 12cm, jednak wpływa na to również wiele innych czynników (np. długość stopni, stan krawędzi i opon, czy nawet prędkość jazdy). Dlatego w kwestii najczęściej pokonywanych schodów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który udzieli wiążącej odpowiedzi.

 

 

3. Zdolność pokonywania skłonów. Dzięki możliwości zmiany położenia środka ciężkości podczas ruchu, napędowi na cztery koła i mocnym silnikom (w sumie 2,5 kW), wózek jest w stanie pokonywać skłony o nachyleniu do 30º.

 

 

4. Obrót o 360° to jeden z niewielu wózków zdolnych do obrotu w miejscu, przy czym promień obrotu wynosi jedyne 58 сm. Dzięki temu możemy dostać się w miejsca do tej pory niedostępne, wykonywać skręty w toalecie czy na półpiętrach.

 

 

5. Solidny zasięg. Cztery żelowe akumulatory o pojemności 27 Ah każdy zapewniają, w zależności od zapotrzebowania na energię, pokonanie dystansu od 15 km (w trudnym terenie z podjazdami i schodami) do nawet 25 km (płaskie trasy po twardych nawierzchniach przy wyłączonym układzie żyroskopowym).

 

 

6. Doskonała stabilność. Аkumulatory są rozmieszczone równomiernie w dolnej części podwozia na podłużnej osi wózka, mocne (1200 W każdy) i ciężkie silniki również znajdują się nie wyżej niż osie kół. W ten sposób konstruktorom udało się uzyskać niezwykle niskie położenie środka ciężkości, dzięki czemu dopuszczalne boczne przechylenie wynosi aż 30°. Stosunkowo krótkie podwozie sprawia z kolei, że spośród wózków z napędem na cztery koła  potrafi pokonywać najbardziej strome podjazdy.

 

Specyfikacja wartości wjazdu po schodach i pochylenia wózka jest zależna od warunków danego wjazdu i schodów.( czy schody są wytarte, czy są proste, itp.)

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zgodność warunków podanych z opisem producenta. 

 

 

 

Wanmed sprzet rehabilitacyjny wozki inwalidzkie facebook zakladka